Siatka moskitierowa NextMesh®

Profesjonalne moskitierowe siatki na okno NextMesh® są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne oraz skutecznie chronią przed owadami.

Kup teraz

Wysoka jakość, którą czuć

Siatka NextMesh® to moskitiera o wysokiej wytrzymałości posiadająca wzmacniane włókna o poczwórnej grubości wykonane z włókna szklanego. Dzięki czemu siatka nie pruje się i bardzo trudno ją rozerwać.

Siatki NextMesh® z włókna szklanego są dodatkowo pokryte powłoką PVC UltraFlex

Technologia opracowana dla profesjonalnych siatek moskitierowych niwelująca odkształcenia i załamania. Wystarczy wyjąć z opakowania, a po rozłożeniu siatka NextMesh® będzie rozprostowana i gotowa do montażu.

Kup teraz
  • Do otwarcia paczki, nie używaj ostrych przedmiotów, aby nie uszkodzić siatki moskitierowej.

  • Po wyjęciu siatki NextMesh® 

    z opakowania, rozłóż ją na czystej, płaskiej powierzchni.

  • Dzięki powłoce PVC UltraFlex po rozłożeniu, siatka będzie gotowa do montażu.

Wysoka odporność na warunki atmosferyczne

Profesjonalne moskitierowe siatki na okno NextMesh® są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne oraz skutecznie chronią przed owadami.

Siatki moskitierowe NextMesh® wyróżnia bardzo duża gęstość splotu aż 1054 oczek na 25cm²

Wielkość oczka to około 1mm x 1,1mm. Drobna struktura siatki NextMesh® umożliwia przepływ świeżego powietrza oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Siatka posiada drobne oczka, które skutecznie blokują przedostanie się większości owadów do wewnątrz pomieszczenia co umożliwia spokojny sen w nocy przy otwartym oknie.

Kup teraz

Wybierz odpowiednią szerokość rolki

Wybierz siatkę NextMesh® spośród kilku dostępnych w naszym sklepie szerokości rolek i dopasuj rozmiary do Twoich potrzeb.

Zmierz i zamów dokładnie tyle, ile potrzebujesz!

Kupując jedną sztukę możesz wybrać kolor, szerokość oraz długość siatki. Wybór odpowiedniej szerokości rolki i docięcie siatki we własnym zakresie bezpośrednio przed montażem pozwolą na optymalne dopasowanie wymiarów.

Kup teraz

Specyfikacja techniczna

Kolor: czarny lub szary | Skład: 32% włókno szklane, 68% PCV

Gramatura: 120g/m2 | Gęstość splotu: bardzo gęsta 1054 (ilość oczek na 25cm2)

Wielkość oczka: 1mm x 1,1mm | Typ włókna: ciągłe / przędza | Typ splotu: gładki

Rodzaj wykonania: powłoka odporna na promieniowanie UV

Wytrzymałość na zerwanie: bardzo wytrzymała | Kierunek osnowy: >320 N

Kierunek wątku: >300

Wybierz siatkę NextMesh® spośród kilku dostępnych szerokości rolek i dopasuj rozmiary do Twoich potrzeb. Taśma samoprzylepna z haczykami NextHook®, ułatwiająca montaż moskitier jest sprzedawana oddzielnie.