Taśma samoprzylepna NextHook®

Taśma samoprzylepna z haczykami NextHook® to szybki sposób na montaż moskitiery do okna. Haczyk do moskitiery ulokowany bezpośrednio na taśmie utrzyma siatkę na oknie w stałej pozycji.

Wyprodukowany w Europie

Kup teraz

Innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie montażu moskitier

Taśma samoprzylepna NextHook® zawiera w sobie równomiernie i gęsto rozmieszczone haczyki, dzięki którym siatka do okien na owady utrzyma zawsze swoją pozycję. Takie rozwiązanie nie wymaga stosowania dodatkowych haczyków lub innych mocowań, takich jak metalowy zaczep lub uchwyt do moskitiery. Wystarczy przykleić taśmę samoprzylepną z haczykami, a następnie po docięciu umieścić siatkę na haczykach i wcisnąć ją za pomocą plastikowego narzędzia NextHook® Tool.

Instrukcja montażu w 4 krokach

Szybki, prosty i wygodny montaż.

 • Krok 1

  Ważne jest, aby przed montażem moskitiery NextMesh® ramy okienne zostały oczyszczone i odtłuszczone spirytusem lub benzyną ekstrakcyjną.

 • Krok 2

  Odrywaj stopniowo białą taśmę zabezpieczającą, następnie przytwierdź rzep NextHook® do ramy od strony wewnętrznej, następnie dociśnij.

 • Krok 3

  Po naklejeniu taśmy NextMesh® odczekaj około dwie godziny, aż warstwa klejąca dobrze przylegnie do powierzchni ramy okiennej.

 • Krok 4

  W celu dokładnego montażu, użyj dołączonego przyrządu NextHook® Tool, aby jak najmocniej wcisnąć siatkę w haczyki rzepu. Gotowe!

Z taśmą samoprzylepną z haczykami NextHook® przekonasz się, że wykonanie własnej moskitiery z siatki do okien na metry to czysta przyjemność i oszczędność na czasie.

NextHook® tool

Do każdego zamówienia otrzymasz bezpłatnie jedno plastikowe narzędzie NextHook® tool do łatwiejszego wciskania siatki w rzep. Perforacje w narzędziu zostały zaprojektowane tak aby idealnie pasowały do rzepów NextHook®.

Kup teraz

Przytwierdź rzep NextHook® do ramy od strony wewnętrznej. Użyj dołączonego przyrządu
NextHook® Tool, aby jak najmocniej wcisnąć siatkę NextMesh® w haczyki rzepu.

System EasyRemove

Moskitiery okienne NextMesh®, mocowane na samoprzylepny rzep NextHook®, stanowią idealne rozwiązanie do każdego typu okien. Dzięki systemowi EasyRemove, każda moskitiera okienna może zostać w szybki i prosty sposób usunięta bez uszkodzenia powierzchni.

Kup teraz

Taśma samoprzylepna NextHook® posiada najwyższej jakości oryginalny klej VELCRO® dedykowany do montażu moskitiery w ramie okiennej.

Zainstaluj siatkę moskitierową NextMesh® w szybki i łatwy sposób za pomocą dedykowanej taśmy samoprzylepnej z haczykami NextHook®. Montaż siatki jeszcze nigdy nie był taki prosty.