Innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie montażu moskitier

Wśród innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie moskitier okiennych uwagę zwracają siatki przeciw komarom i muchom NextMesh®, mocowane na samoprzylepny rzep NextHook®. Stanowią one idealny sposób na naturalną wentylację każdego pomieszczenia oraz chronią przed komarami, muchami, pająkami i innymi insektami.

NextMesh® to siatka stworzona z poczwórnego włókna szklanego Fiber Glass i powłoką PVC wykonaną w technologii UltraFlex. Jej montaż polega na przyklejeniu do okiennicy lub krawędzi otworu wentylacyjnego taśmy samoprzylepnej z haczykami NextHook®, których zadaniem jest trwałe utrzymywanie siatki na właściwej pozycji. Samodzielnie zamontowana na oknie moskitiera zapobiega przedostawaniu się do wnętrza budynku różnorodnych owadów i insektów. Naturalna wymiana powietrza 24 godziny na dobę ma szczególne znaczenie w upalne dni i gorące noce w okresie letnim. Dzięki systemowi EasyRemove, każda moskitiera okienna NextMesh® może zostać w szybki i prosty sposób usunięta bez uszkodzenia powierzchni ościeżnicy.

Chroń siebie i bliskich przed owadami rozprzestrzeniającymi choroby zakaźne

Zastosowanie moskitiery NextMesh® daje skuteczną ochronę przed owadami, które mogą być nosicielami niebezpiecznych dla człowieka chorób zakaźnych. Za jednych z najbardziej śmiercionośnych latających zwierząt uznaje się komary. Przenoszą one patogeny wielu groźnych chorób, takich jak malaria, żółta gorączka (żółta febra) oraz dirofilarioza. Do listy owadów transmitujących wirusy wkrótce mogą zostać zaliczone muchy pospolite. Wszystko za sprawą wyników badań opublikowanych 6 lipca 2021 r. w czasopiśmie naukowym „Scientific Reports”, których autorami są irańscy naukowcy A. Soltani, M. Jamalidoust, A. Hosseinpour, M. Vahedi, H. Ashraf i S. Yousefinejad. Wspomniani przed chwilą autorzy artykułu o tytule „First molecular-based detection of SARS-CoV-2 virus in the field-collected houseflies” (Pierwsze molekularne wykrycie wirusa SARS-CoV-2 u much domowych zebranych w terenie) zrealizowali pionierskie badania w zakresie obecności koronawirusa na powierzchni i w tkankach muchy domowej (Musca domestica).

Zabezpiecz się w upalne dni przed owadami roznoszącymi choroby

Zastosowanie moskitier okiennych NextMesh® i samoprzylepnych rzepów z haczykami NextHook® pozwala zabezpieczyć się przed owadami mogącymi przenosić na człowieka różne niebezpieczne wirusy. To także najlepsza ochrona przed pająkami i komarami w upalne dni i gorące wieczory. Zabezpiecz swój dom za pomocą siatki na owady NextMesh® i ciesz się naturalną wentylacją własnego mieszkania bez insektów. Moskitiera okienna NextMesh® ochroni Twoje zdrowie i bliskich.

Zainstaluj siatkę moskitierową NextMesh® w szybki i łatwy sposób za pomocą dedykowanej taśmy samoprzylepnej z haczykami NextHook®. Montaż siatki jeszcze nigdy nie był taki prosty.